SRNČÍ ZVĚŘ III.: VÝŽIVA - JEJÍ VÝZNAM PRO MYSLIVECKOU PRAXI, FENOMÉN PAROŽENÍ

Cena:890,- + poštovné
Jméno:Lea Vašíčková
Město:Křtiny
Telefon:608818573
E-mail:srnci.zver@email.cz
Vytvořeno:03. 11. 2017
Kategorie:Literatura
Typ inzerátu:Nabídka
Zobrazeno:450 x
Číslo inzerátu:4532

obrázky: 123456

Popis

Kniha SRNČÍ ZVĚŘ III. - výživa, její význam pro mysliveckou praxi je posledním dílem monografické trilogie a vyčerpávajícím výstupem z permanentního monitoringu biologie a etologie srnčí zvěře v privátních chovných zařízeních.
Je zaměřena do nejvíce diskutované oblasti - výživě a jejího významu pro mysliveckou praxi. Publikace pomůže čtenáři získat správný náhled na celou problematiku výživy a zejména pomůže doplnit odborné vědomosti a znalosti z této myslivecky nejvýznamnější oblasti, která se v dnešní době stává předmětem mnoha dohadů a diskusí o jejím významu.
Druhá polovina knihy se věnuje úzce specializované oblasti – vývojovému cyklu srnčích parůžků a všem jeho biologickým souvislostem.
Mimo výše uvedené stěžejní kapitoly se kniha věnuje stupňům a tvarům srnčích parůžků, patologickým formám reprodukce, osvětě o srnčatech, umělému odchovu srnčat, příčinám snížení stavů srnčí zvěře apod.

Počet stran 312, 8 kapitol, 49 podkapitol, 950 autentických snímků, pevná šitá vazba, kvalitní křídový papír, formát A4.

vložit nový inzerát

vlož inzerát