Lovecký pes

Nabídka štěněte NKO

dohodouNabídka štěněte NKO

CHS Boy Pepnos nabízí pejska NKO hnědého bělouše s PP ze zahraničního krytí. Předpokládám u něj dobrou loveckou práci i pěkné výstavní výsledky. Matka Zierde Lystlunds a otec Falco z Göttlesbrunnerhof se těší dobrému zdraví. Štěňě je zvyklé na ostatní psy i děti. Pejsek již je k odběru.

podrobnosti
24. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka štěněte labradorského retrievera

dohodouNabídka štěněte labradorského retrievera

Poslední princezna žlutého labrador retrievera s papíry původu ještě vyhlíží svoji novou rodinu. Nachází se v CHS Boy Pepinos, je moc pěkná, milá a je již k odběru. Je zvyklá na děti i psy. Bude úžasným členem rodiny, hodí se na canisterapii, ale mohla by i pracovat v myslivecké praxi.

podrobnosti
23. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Welsh terrier - štěně - pes

dohodouWelsh terrier - štěně - pes

Chovná stanice : „z Poháru“ nabízí štěně Welsh Terriera - psa. Otec Terrierix WINNIE THE POOH, Champion HU, ČR. Je připravován na zkoušky z norování naostro na Slovensku. Matka Hajdy od Sekyrky, Champion ČR. Zkoušky ZN, BZ. Používáni v lovecké praxi. Zahraniční krytí. Štěně bude odčerveno , očkováno, bude mít PP a čip. Předání v první dekádě měsíce června. Cena dohodou, tel: 602 532 585

podrobnosti
20. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka psa německého ohaře krtkosrstého

dohodouNabídka psa německého  ohaře krtkosrstého

CHS Boy Pepinos nabízí ročního psa německého krátkosrstého ohaře hnědého bělouše s PP. Pes má složeny PZ a může pracovat v myslivosti.

podrobnosti
19. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka psa německého křepeláka

dohodouNabídka psa německého křepeláka

CHS Boy Pepinos nabízí dvouletého psa německého křepeláka s PP. Pes má složeny PZ a může pracovat v myslivosti.

podrobnosti
19. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka štěněte fenky LR

dohodouNabídka štěněte fenky LR

Fenečka labradorského retrievera s PP hledá toho nejlepšího pánečka (paničku). Nachází se v CHS Boy Pepinos. Plemeno je vhodné na loveckou práci, canisterapii a bude tou nejlepší kamarádkou. Je hravá a zvyklá na ostatní psy i děti. Je již k odběru.

podrobnosti
18. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka štěněte fenky LR

dohodouNabídka štěněte fenky LR

CHS Boy Pepinos nabízí pěknou fenečku labradorského retrievera s PP. Toto plemeno je vhodné na loveckou práci, canisterapii a jsou to velcí kamarádi do rodiny. Štěňátko je hravé a zvykláé na ostatní psy i děti. Fenečce je 8 týdnů, je již k odběru.

podrobnosti
16. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka štěněte NKO

dohodouNabídka štěněte NKO

CHS Boy Pepnos nabízí pejska NKO hnědého bělouše s PP ze zahraničního krytí. Předpokládám u nich dobrou loveckou práci i pěkné výstavní výsledky. Matka Zierde Lystlunds a otec Falco z Göttlesbrunnerhof se těší dobrému zdraví. Štěňata jsou zvyklá na ostatní psy i děti. Odběr štěňátka po domluvě kolem 24.5.2024.

podrobnosti
14. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka štěňte LR

dohodouNabídka štěňte LR

CHS z Nových Hájů nabízí pejska LR s PP. Pejsek je zvyklý na přítomnost ostatních psů i dětí.Je vhodný na canisterapii, na přípravu pro loveckou praxi, ale bude i dobrým domácím kamarádem.

podrobnosti
10. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes

Nabídka štěňat lNKO

dohodouNabídka štěňat lNKO

CHS Boy Pepnos nabízí pejska NKO hnědého bělouše s PP ze zahraničního krytí. Předpokládám u nich dobrou loveckou práci i pěkné výstavní výsledky. Matka Zierde Lystlunds a otec Falco z Göttlesbrunnerhof se těší dobrému zdraví. Štěňata jsou zvyklá na ostatní psy i děti.

podrobnosti
08. 05. 2024 Nabídka / Lovecký pes
přejít na stránku
předchozí   1 2 3 ... 190 191 další

vložit nový inzerát

vlož inzerát