Daruji do dobrých rukou a kynologa se zkušeností tříletou krásnou fenu která je poslušná má chuť k práci je dobrá vodařka a aportuje jak na suchu tak ve vodě . Problém je když je více lidí a výstřel. Pokud s ní půjdu sám a vystřelím není to až tak velký problém. Když jsem ji přivezl od předchozího majitele byla na tom hůře v současné době je na tom mnohem lépe,ale není to ještě ono a já si s ní už nevím rady a byla by škoda , aby někde zahálela v kotci a nebo skončila někde na gauči. Já už na ni nemám čas a už si nevím rady....Vhodná by byla pro staršího myslivce v důchodu aby na ní měl čas a určitě mu bude dělat pomyšlení. Děkuji za pochopení!!